Informacja ze spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska” uprzejmie przypomina, że forum lokatora umożliwia mieszkańcom integrację i prowadzenie dyskusji. Nie służy natomiast rozwiązywaniu indywidualnych problemów zgłaszanych tą drogą przez lokatorów. Prosimy o nieumieszczanie na tym forum treści wulgarnych i obraźliwych. Spółdzielnia udziela na forum niezbędnych wyjaśnień tylko w przypadku poruszania tematów ogólnych i powtarzających się w dyskusji. Najbardziej aktualne informacje o działalności Spółdzielni są zamieszczane w wydawanym przez Spółdzielnię Biuletynie Informacyjnym, doręczanym każdemu mieszkańcowi.

Zarząd Spółdzielni

Popieram wypowiedź w

Popieram wypowiedź misiakson w 100%.

Szanowni Państwo,

Moje pytanie, które postawiłem dawno temu pozostało bez odpowiedzi jakiejkolwiek i nie jest to moja prywatna pobudka czy problem bo kwestia dotyczy napraw i remontów. http://www.smo.waw.pl/node/458

Mamy pewne uzasadnienie skoro pytamy o różne sprawy i w związku z tym czegoś oczekujemy od strony Spółdzielni i nie jest to złośliwość tylko chęć podjęcia współpracy.

Poza tym wszelkie aktywne działania - w tym forum służą do organizowania społeczności i rozwiązywania problemów, a nie chowania wszystkiego pod stół.

Droga

Droga Spółdzielnio,

Obserwacje wątków na forum pozwalają stwierdzić, że mieszkańcy nie podejmują tu indywidualnych problemów, lecz zdecydowanie te dotyczące nas wszystkich. Bo czyż nie są takimi kwestie związane z parkingami, porządkiem, bezpieczeństwem, pracą SMO itp.?

Nie widzę też w nich wulgaryzmów, czy treści obraźliwych. No może poza jednym wątkiem dot. jakości obsługi mieszkańców, która rzeczywiście wymaga poprawy, ale mogło to zostać zasygnalizowane w grzeczniejszy sposób.

Proszę zatem nie dziwić się, że tą drogą zadajemy pytania i składamy propozycje, na które Państwa odpowiedzi wydają się być istotne nie tylko dla piszącego Kowalskiego, ale dla wszystkich mieszkańców SMO. Jest to przy okazji dobra droga do uniknięcia konieczności odpowiedzi na pisma w tej samej sprawie od kilku osób, co stanowi także ułatwienie Państwa pracy. Tak też rozumiem sens istnienia tego forum. Mamy poza tym poczucie, że pracownicy SMO mają w stosunku do mieszkańców pewne obowiązki, w tym obowiązek informacyjny. Uczyńmy zatem to forum narzędziem nie tylko integracji mieszkańców, ale przede wszystkim komunikacji ze Spółdzielnią.

Z całym szacunkiem, ale biuletyn ukazujący się bodajże raz na kwartał (czy nawet rzadziej) nie jest najlepszym sposobem przekazywania informacji mieszkańcom w XXI wieku. Tym bardziej, że Spółdzielnia skupia się w nim na swoich sukcesach, a rzadko porusza w nim realne, codzienne problemy mieszkańców. Proponuję więc te właśnie kwestie poruszać tutaj. Liczymy na Państwa zaangażowanie i aktywność.